Basketbols aicina Krāslavā

Veselības dienas basketbola turnīrs

30.09.2017. no plkst.11.00 Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sporta zālē notiks Veselības diena “Krāslavas Veselības dienas kausa izcīņa basketbolā vīriešiem ar basketbola un veiklības konkursiem skatītājiem un interesentiem – Veselā miesā, vesels gars!”, kas tiks organizēta Krāslavas novada domes īstenotā ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/097 „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaksei Krāslavas novadā” ietvaros. 

Veselības dienas mērķis ir ne tikai noskaidrot stiprākās komandas basketbolā, bet arī radīt Krāslavas novada iedzīvotājiem un viesiem papildus stimulu uzsākt vai atsākt rūpēties par savu veselību, pievēršoties sportam, tajā skaitā basketbolam, un veselīgam dzīvesveidam. Veselības dienas ietvaros ikviens interesents tiks nodrošināts ar iespēja izmēģināt savas spējas daudzveidīgās darbībās. Aicinām visa vecuma iedzīvotājus uz spēlēm, kā arī piedalīties konkursos. Ērtības labad, iesakām ņemt līdzi sporta apavus, bet, ja, gadījumā, tie būs palikuši mājās, tiks nodrošināta bahilu izmantošana, kuras gan, varbūt, nebūs tik ērtas kā piemēroti apavi.

Pirms un pēc konkursiem un iedzīvotāju aktivitātēm notiks pirmsezonas pārbaudes turnīrs basketbolā vīriešiem, kurā piedalīsies trīs LBL3 komandas: Ezerzeme/Rēzekne (2.vieta pagājušajā sezonā), BK Dartija/Iecava (4.vieta) un BK Krāslava/Sporta skola (8.v). 

Pēc pirmās spēles, ap 12.30, par basketbolu, tā ietekmi uz muskuļu grupām un citām ar basketbolu saistītām lietām pastāstīs treneri: Raitis Timma un Edgars Gribs. Pēc tam, dr. Juris Juškevičs uzstāsies ar lekciju par basketbola un sporta nozīmi sirds, asinsvadu, onkoloģisko, garīgo slimību profilaksē. 

Pēc lekcijām visi interesenti tiks aicināti uz basketbola metienu un citiem konkursiem. Konkursi notiks 7 vecuma grupās: trīs meiteņu un sieviešu, kā arī četrās zēnu un vīriešu grupās. 

14.30 notiks otrā turnīra spēle, kurā savu līdzjutēju priekšā atrādīsies BK Krāslava/Sporta skola komanda. Ap 16.00 sekos konkursu turpinājums, bet 17.00 -  turnīra noslēdzošā spēle Krāslava pret Rēzekni. 

Pasākuma devīze ir: “Sāc Veselības dienā un turpini ik dienu!”

Atbalstītāji: Krāslavas novada dome, Krāslavas rajona partnerība, Krāslavas Varavīksnes vidusskola, BK Krāslava.

 

Powered by Bullraider.com

mājaslapas sākotnējā versija