galda tenisa turnīrs "Pavasaris 2015"

4.aprīlī, Varavīksnes vidusskolas sporta zālē norisinājās tradicionālais galda tenisa turnīrs "Pavasaris 2015".

Uz turnīru ieradās 24 dalībnieki. Vispirms tika noskaidrotas uzvarētājas dāmu konkurencē. Par uzvarētāju kļuva Daugavpils pārstāve Vera Gurtajute, otrajā un trešajā vietā atstādama Alīnu Ņikitinu un Lauru Piculeviču.

Tā kā daiļā dzimuma pārstāves vēlējās vēl sacensties arī zēnu un vīriešu konkurencē, tad Vera piedalījās cīņā ar vīriem par turnīra galveno balvu, bet Alīna un Laura sacentās ar puišiem. Zēniem, desmit dalībnieku konkurencē, piemo vietu izcīnīja Artūrs Rudaks. Otrajā vietā - Jevgēnijs Ceplišs, bet trešajā vietā - Aleksis Voicehovičs.

Uz vīriešu sacensībām bija ieradušies arī galda tenisisti, kuru uzvārdi atrodami Latvijas tenisistu reitinga sarakstos - Jurijs Šmagra - 58.vieta reitingā, Igors Čerņavskis - 174.vieta un Sergejs Kritenko - 242.vieta reitingā, kā arī sieviešu reitinga tabulas 31.vietas īpašniece - Vera Gurtajute. Pretendenti uz galveno balvu tika sadalīti divās grupās, no kurām 4 augstāko vietu ieguvēji satikās izslēgšanas cīņās ar otras grupas tenisistiem. Ceturtdaļfināla pāros Vera Gurtajute uzveica Vladimiru Šadurski (Ezernieki), Igors Čerņavskis (Daugavpils) uzvarēja Dmitriju Kozačuku (Krāslava), Sergejs Kritenko (Krāslava) bija spēcīgāks par Antonu Cimoško (Krāslava), bet Jurijs Šmagra (Daugavpils) pieveica Žani Silineviču (Ezernieki). Pusfinālos spēcīgāki izrādījās ciemiņi no Daugavpils. Finālā, spēlē par 3.vietu Sergejs Kritenko pieveica Veru Gurtajuti ar 3:0, bet ļoti smagā cīniņā par 1.vietu Jurijs Šmagra ar 3:2 uzvarēja Igoru Čerņavski.

Medaļas un kausi ir sadalīti. Galda tenisisti nākošo reizi uz turnīru Krāslavā tiks gaidīti - rudenī, 2015.gada 10.oktobrī!