- otrā desmitgade.

 

 

Un man, kā jau basketbola pārstāvim, uzmanību pievērsa fakts, ka tieši 50 gadus atpakaļ notika pirmā spēle starp Krāslavas un Liepājas basketbolistiem! Spēle notika pie pašas robežas - Indrā! Interesanti kāds bija rezultāts....centīšos to tuvākajā laikā arī precizēt. Seždesmito gadu vidū jaunatnes vieglatlētikā sāk mirdzēt nākošā vieglatlētikas zvaigzne, Olimpisko spēļu dalībnieks - Juris Silovs , diemžēl, Krāslavas sporta skolā jaunatnes basketbols beidz pastāvēt, lai atgriestos 90to gadu vidū! Neatceros vai esam tikušies ar liepājniekiem basketbola sacensībās, bet zinu gan, ka Jānis Timma šogad aizstāv tieši Liepājas Lauvu krāsas!

 

 

 

 

 

1962.gads.

   Ar 1. janvāri darbā par šaušanas treneri pieņemts V.Talapins, ar 1.septembri par slēpošanas treneri – V.Zlidnis.

31. martā un 1. aprīlī Indrā Krāslavas basketbolisti sacenšas ar Liepājas komandu. Izvaltā 14. aprīlī arī notiek sacensības basketbolā. 19. aprīlī Krāslavas basketbola komanda viesojas Tukumā, bet novembrī – Jelgavā (pirms tam vēl notikušas spēles Gulbenē, Varakļānos, Ilūkstē, Daugavpilī, Indrā, Izvaltā, Rēzeknē, Viļānos).

Skolā mācās 20 audzēkņi basketbola nodaļā, 36 – vieglatlētikā, 29 - ložu šaušanā, 27 – galda tenisā, 44 – slēpošanā, 13 – vingrošanā.

   Ar 1. decembri uz Dagdas vidusskolas bāzes tiek atklāta vieglatlētikas grupa (Belurs).

1963.gads.

   Skolas komanda piedalās LPSR skolu jaunatnes II ziemas sporta sacensībās slēpošanā un slidošanā.

     Tukumā skolas komanda piedalās distanču un kalnu slēpošanas sacensībās.

     Basketbolisti piedalās sacensībās Neretā, Jelgavā, Cēsīs, Valmierā, Gaujienā, Izvaltā (ar Gulbeni), Jēkabpilī, Rīgā.

     Skolu beidz 7 audzēkņi.

     Ar 1.septembri darbā par vieglatlētikas treneriem pieņemti J.Stašāns un V.Māziņa.

   14. novembrī apstiprināti sekojoši grupu saraksti:

  • basketbols – 23 audzēkņi;
  • slēpošana – 47 audzēkņi;
  • ložu šaušana – 31 audzēknis;
  • galda teniss – 29 audzēkņi;
  • vieglatlētika – 74 audzēkņi.

Labākos rezultātus ložu šaušanā uzrāda: J.Gilucis, T.Vanaga (abām – treneris J.Trojanovskis).

1964.gads. игры гонки онлайн

Vasarā skolu beidz 12 audzēkņi.

     20. novembrī apstiprināti sekojoši grupu saraksti:

  • basketbols – 59 audzēkņi.

Treneris – Mazdrevičs.

  • slēpošana – 44 audzēkņi.

Treneris Zlidnis.

  • ložu šaušana – 20 audzēkņi.

Treneri – Trojanovskis, Talāpins.

  • galda teniss – 18 audzēkņi.

Treneris – Trojanovskis.

  • vieglatlētika – 81 audzēknis.

Treneri – Maslovs, Māziņa, Lode, Skerškāns.

  • šahs – 26 audzēkņi.

Treneris – Makņa.

Labākos rezultātus ložu šaušanā uzrāda: L.Zdanovska, S.Lomaša, T.Vanaga (visām – treneris V.Trojanovskis).

1965.gads.

Kalnu slēpošanas sacensībās Siguldā piedalās I.Maslovs un N.Vlasovs.

   Skolu beidz 35 audzēkņi.

15. decembrī apstiprināti sekojoši grupu saraksti:

  • basketbols – 22 audzēkņi;
  • slēpošana – 51 audzēknis;
  • ložu šaušana – 35 audzēkņi;
  • vieglatlētika – 90 audzēkņi;
  • šahs – 27 audzēkņi.

   Labākos rezultātus vieglatlētikā uzrāda: T.Zazīte, A.Dundare, I.Sjanita, Z.Murzo (visām treneris P.Maslovs), V.Šinderovs, I.Maslovs, V.Pribitkovs (visiem treneris – V.Skerškāns), P.Mileiko(treneris – P.Maslovs), A.Pozņaks, A.Prančs.

Labākos rezultātus ložu šaušanā uzrāda: S.Lomaša (treneris – J.Trojanovskis).

1966.gads.

 

Skolu beidz 26 audzēkņi.

3. decembrī apstiprināti sekojoši grupu saraksti:

  • slēpošana – 48 audzēkņi;
  • ložu šaušana – 59 audzēkņi;
  • vieglatlētika – 86 audzēkņi;

Par metodistu darbā pieņemts I.Afanasjevs.

Labākos rezultātus vieglatlētikā uzrāda: I.Ļebedoka (trenere V.Māziņa) P.Rabkēvičs, B.Fišers, V.Pribitkovs, I.Maslovs (visiem treneris – V.Skerškāns), P.Japiņš, V.Jermoļenko.

1967.gads.

 

Kaut basketbola nodaļa vairs neeksistē, sporta skolas komanda piedalās skolu jaunatnes spartakiādes sacensībās. Tāpat sporta skolas komanda piedalās skolu jaunatnes spartakiādes sacensībās rokasbumbā, kas notiek: Saldū (treneris Mazdrevičs), Ogrē (treneris Zlidnis).

Skolu beidz 26 audzēkņi.

Par metodistu darbā pieņemts J.Čilikins.

4. novembrī apstiprināti sekojoši grupu saraksti:

  • slēpošana – 59 audzēkņi;
  • ložu šaušana – 55 audzēkņi;
  • vieglatlētika – 61 audzēknis;

Tiek nodibināta brīvās cīņas nodaļa.

Labākos rezultātus vieglatlētikā uzrāda: R.Sakoviča (trenere V.Māziņa), Al.Morgunovs, Juris Silovs(abiem treneris – V.Skerškāns).

1968.gads.

 

Februārī brīvās cīņas nodaļas audzēkņi Daugavpilī un Ilūkstē piedalās draudzības sacensībās brīvajā cīņā.

Skolu beidz 17 audzēkņi.

4. novembrī apstiprināti sekojoši grupu saraksti:

  • slēpošana – 37 audzēkņi;
  • ložu šaušana – 46 audzēkņi;
  • vieglatlētika – 56 audzēkņi;
  • brīvā cīņa – 51 audzēknis.

Labākos rezultātus vieglatlētikā uzrāda: V.Litvinska, Dz.Bērtiņa, I.Ļebedoka, T.Semjonova, R.Sakoviča (visām trenere V.Māziņa), Morgunovs, J.Silovs, A.Afanasjevs, V.Kordubailovs (visiem treneris – V.Skerškāns).

1969.gads.

Par metodistu darbā pieņemts B.Kevišs.

Skolu beidz 1 audzēkne: L.Plinta.

   23. oktobrī apstiprināti sekojoši grupu saraksti:

  • slēpošana – 44 audzēkņi;
  • ložu šaušana – 54 audzēkņi;
  • vieglatlētika – 58 audzēkņi;
  • brīvā cīņa – 46 audzēkņi.

Labākos rezultātus vieglatlētikā uzrāda: Dz.Bērtiņa, I.Ļebedoka, R.Sakoviča, Latišonoka (visām trenere V.Māziņa), A.Morgunovs,

Juris Silovs, Al.Morgunovs (treneris – V.Skerškāns).

1970.gads.

Darbā par vieglatlētikas treneri pieņemts J.Lipšāns.

   Skolu beidz 12 audzēkņi.

5.septembrī apstiprinātas sekojošas nodaļas un grupas:

  • vieglatlētika – 89 audzēkņi.

Treneri: Skerškāns, Māziņa, Vostrikovs.

  • Slēpošana – 52 audzēkņi.

Treneri: Zlidnis, Kevišs.

  • brīvā cīņa – 50 audzēkņi.

Treneris Čilikins.

  • ložu šaušana – 36 audzēkņi;

Treneri: Teisvins, Talāpins.

Labākos rezultātus vieglatlētikā uzrāda: L.Križanovska (trenere V.Māziņa), A.Titovs, An.Morgunovs, V.Bonders, V.Miznieks (visiem treneris – V.Skerškāns).

1971.gads.

Par sākuma grupu treneri pieņemts I.Maslovs.

Par metodisti darbā pieņemta S.Kozlovska.

Skolu beidz 14 audzēkņi.

25.oktobrī apstiprinātas sekojošas nodaļas un grupas:

  • vieglatlētika – 151 audzēknis.
  • slēpošana – 48 audzēkņi.
  • brīvā cīņa – 51 audzēknis.
  • ložu šaušana – 27 audzēkņi;

Par metodisti darbā pieņemta M.Ozoliņa.

Labākos rezultātus vieglatlētikā uzrāda: V.Krasņakova (treneris V.Zlidnis), V.Karabeško, L.Žuravska (abām trenere V.Māziņa), A.Titovs, V.Bonders, I.Kātiņš, V.Miznieks (visiem treneris – V.Skerškāns).

                                                                                                                                                                                                                      17.08.2012.

{jcomments on}

Powered by Bullraider.com

mājaslapas sākotnējā versija