Basketbols aicina Krāslavā

Basketbola kaus...
Image Detail

Krāslavieši izcīna Jēkabpils kausu

27.aprīlī Krāslavas Sporta skolas basketbola komanda, kurā spēlē 2002.gadā dzimušie basketbolisti un jaunāki piedalījās Jēkabpils kausa izcīņas sacensībās.

Pirmajā spēlē mūsējie tikās ar Jēkabpils vienaudžiem. Šajā vecuma grupā mūsu komandas pārsvars izpaudās jau no pirmās minūtes. Galarezultātā krāslaviešu pārliecinoša uzvara ar rezultātu 54:17. Otrajā spēlē Krāslavas komandai pretī stājās Līvānu komanda. Spēles sākumā komandas apmainījās ar grozu guvumiem un likās, ka cīņa būs saspringta. Līdz rezultātam 8:6 Līvānu labā tā arī bija. Tad mūsu jaunie basketbolisti saņēmās un neļāva līvāniešiem brīvi uzbrukt, bet paši raidīja pretinieku grozā vienu metienu aiz otra. Pēc pirmā puslaika rezultāts 27:12, bet visas spēles iznākums – 55:21 Krāslavas komandas labā. Spēlē par 2.vietu Jēkabpils komanda uzvarēja kaimiņus no Līvāniem.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva Krāslavas Sporta skolas komanda, izcīnīdama galveno kausu! Komandas sastāvā spēlēja: Ernests Matjušonoks, Lauris Pļavenieks, Ronalds Murāns, Raimonds Gorenko, Aleksis Voicehovičs, Daniels Kursītis, Renārs Panfilo, Konstantīns Kazlauskis, Edvīns Blaževičs un Rinalds Timma.

11.maijā no plkst. 11.00 Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sporta zālē arī notiks kausa izcīņas sacensības basketbolā divās vecuma grupās – 2001.gadā dzimušajiem un 2002.gadā dzimušajiem. Uz sacensībām, kas veltītas Krāslavas 90 gadu jubilejai, piedalīties ielūgtas Jēkabpils un Rēzeknes komandas. Domāts, ka Krāslavieši kausa izcīņā piedalīsies abās vecuma grupās, pie kam jaunākajā – ar divām komandām. 2001.gadu komandai šīs sacensības būs kā sagatavošanās posms pirms Swedbank Latvijas jaunatnes basketbola līgas finālsacensībām, kuras notiks 18.-19.maijā, Ogrē.